01/14/22

Karnawałowa kampania "Netia to rozrywka" już na antenach i w mediach digtal


Kampania stanowi kontynuację platformy komunikacyjnej, powstałej w 2018 roku w agencji Freundschaft. Bohaterami platformy są sympatyczne, świetliste stworzenia inspirowane kornikami. Hasło najnowszej kampanii brzmi „Netia to rozrywka”, a jej muzycznym motywem przewodnim jest utwór Bellini "Samba De Janerio".

W kampanii, która potrwa do kwietnia br. zostaną wykorzystane 30", 15" i 8" spoty reklamowe oraz plansze sponsorskie. Spoty są emitowane na antenach głównych i tematycznych kanałów Grupy Polsat Plus oraz TVN Grupa Discovery, a także w serwisie YouTube. Dodatkowo reklamy pojawią się też na blisko 200 autobusach miejskich kursujących po aglomeracji warszawskiej, Trójmieście oraz miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.


Tym razem wiele rzeczy zrobiliśmy pierwszy raz - pierwszy raz korniki śpiewały hit karnawału, pierwszy raz nie pokazaliśmy w spocie ludzi, pierwszy raz złożyliśmy całość dzięki CGI, bez zdjęć na planie. Było ekscytująco, karnawałowo i bardzo śmiesznie!"
-Weronka Zielińska, creative group head Freundschaft

Praca nad kampanią była cennym doświadczeniem, dzięki współpracy ze świetnym teamem. A także dobrą zabawą, przy brzmieniach samby i pląsach uroczych Korniczków. "Światłoowóóód" w wykonaniu Drojewskiego jeszcze długo będzie mi siedział w głowie"
-Ola Kostrzewa, intern Freundschaft

***
Grupa Freundschaft to dawniej Scholz & Friends Warszawa, Emlab, The Digitals i Booost. Tworzy całościową komunikację dla marek - od platform komunikacyjnych, przez content online (social, video, influencer & gaming marketing) i live experience, po prosprzedażowe działania performance. Razem z LTTM (największą grupą influencer marketingu i gamingu w regionie) oraz IQS (piątą agencją badawczą w Polsce) należą do holdingu giełdowego Mediacap SA.


Grupa Freundschaft
Mangalia 2a
Warszawa
+48 22 463 86 48
www.freundschaft.pl